Kategórie
Knihy
titul
Posolstvo z Grálu
Werner Huemer

1. slovenské vydanie, marec 2005, mäkká väzba, 80 strán

Obsah: Prastarý mýtus - ságy a legendy, Význam poslednej večere, Deň Svätej holubice, Wolfram, Wagner a dôsledky, Veľké Ježišovo proroctvo, Čo je „Posolstvo Grálu“?, Práca so svätou kopijou, Zákony stvorenia a iné témy.

Cena: 2,50 €
ks

WERNER HUEMER, nar. 1962 v Grazi, v Rakúsku, je šéfredaktorom časopisu ,,Svet Grálu“. Už dlhé roky sa intenzívne zaoberá svetonázorovými otázkami a od roku 1994 prednáša aj na verejnosti. Pre túto publikáciu v rámci ,,edície Svet Grálu“ bol použitý rukopis jednej z jeho prednášok.

GRÁL: Ságami opradený kalich s rozprávkovo zázračnými silami, záhadný obsah nespočetných ság, legiend a aj umeleckých diel; kresťanskému mysleniu cudzí – a predsa s ním tajuplným spôsobom nejako spojený. Čo má do činenia so „Svätým Grálom“? Skrýva sa za týmto pojmom predsa len viac ako ťažko pochopiteľná mystika? Na základe „Posolstva
z Grálu“, diela „Vo svetle Pravdy – Posolstvo Grálu“ od Abd-ru-shina prichádza autor k záveru, že mýtus Grálu má pravdivé jadro: životodarný kalich skutočne jestvuje – v najvyšších výšinách stvorenia, ako brána do ríše Božej.

ABD-RU-SHIN

Kto je Abd-ru-shin?
Podrobný životopis
Posolstvo Grálu
Ukážky z diela na stiahnutie
INFORMÁCIE

Stiftung Gralsbotschaft
Obchodné podmienky
Reklamácie
Ochrana osobných údajov
ZÁKAZNÍK

Košík
Zmena údajov
Objednávka
OBĽÚBENÉ KATEGÓRIE

Vo svetle Pravdy
Knižná séria Zaviate doby sa prebúdzajú
Edícia Svet Grálu
© 2018 efezus.sk, internetový obchod nakladateľstva Efezus s.r.o., všetky práva vyhradené